Domů
Personal transport Freight transport Hlavní menu
Česky  English language  Deutsche Sprache
Nonstop linka
+420 725 050 098

Something to homepage

Welcome to the website of Jarmes, spol. s.r.o.

Our company provides services in freight and passenger motor at home and abroad since 1994. Over this period we have acquired the necessary expertise and experience that is invaluable in this field.

Our experienced dispatchers are available 24/7 ready to help with the transport of goods or passengers.

  • international road transport
  • domestic road transport
  • 1 - 24,5 t of weight of utility vehicles
  • express, carload and unit shipments
  • ensuring regular ferries goods eg. from factories to warehouses
  • cartage employees.


Aktuálně

Řidič/ka sk.B s možností rozšíření na sk.D

7/19/2016
Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici řidič/ka skupiny B s možností rozšíření na skupinu D pro pravidelnou neveřejnou linkovou dopravu z okolí Milovic a Benátek nad Jizerou. Požadujeme: flexibilitu, trestní bezúhonost, spolehlivost a praxi v... more..

Řidič/ka sk.CE

7/19/2016
Hledáme do svého týmu vhodného kandidáta ideálně z okolí Prahy a Středních Čech na pozici řidič/ka skupiny CE pro přepravy převážně po tuzemsku. Práce po-pá, mimořádně přes víkendy. Požadujeme: flexibilitu,profesní způsobilost, trestní bezúhonost, spolehlivost a zručnost. V případě zájmu... more..

Řidič/ka sk. D

7/19/2016
Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici řidič/ka skupiny D pro pravidelnou neveřejnou linkovou dopravu z okolí Libošovic. Požadujeme: flexibilitu, profesní způsobilost, trestní bezúhonost a spolehlivost. V případě zájmu volejte... more..